Ilość : 0
Razem : 0,00
Zobacz koszyk Zamówienie

Ropski strzela, Siarka znów wygrywa

W ostatnim meczu rundy jesiennej nasi piłkarze pokonali na wyjeździe ostatnie w tabeli Podlasie 1:0. Jedynego gola zdobył Krzysztof Ropski, dla którego było to 16. trafienie w tym sezonie.

Ropski pokonał bramkarza strzałem spoza pola karnego, po dobrym podaniu Piotra Kasperkiewicza w 72 minucie. Gol okazał się na wagę trzech punktów, na które Siarka w przekroju całego spotkania zasłużyła. Pierwsza połowa stała pod znakiem dominacji naszego zespołu, który nie wykorzystał jednak żadnej z kilku dogodnych okazji strzeleckich. W drugiej połowie niespodziewanie drużyną przeważającą było Podlasie, gospodarze stworzyli sobie kilka okazji ale Zoch nie dał się pokonać i zachował czyste konto.

W najbliższy weekend awansem rozegrana zostanie pierwsza kolejka rundy rewanżowej. Siarka zagra w Sandomierzu z Wisłą.

Podlasie – Siarka 0:1 (0:0)