Rezerwy Korony za mocne

Pierwszej porażki w sezonie doznali nasi piłkarze. Podopieczni Grzegorza Opalińskiego nie dali rady wzmocnionym graczami pierwszego zespołu rezerwom Korony Kielce i przegrali 1:2.

Mecz zaczął się po myśli naszej drużyny. W 7 minucie na listę strzelców wpisał się Paweł Mróz, dla którego było to pierwsze trafienie w zespole seniorów. Niestety po przerwie Siarka dała sobie strzelić dwa gole i mimo ambitnej postawy nie zdołała doprowadzić do wyrównania. To pierwsza porażka Siarki w sezonie 2019/20. Nasz zespół nadal przewodzi tabeli trzeciej ligi. W sobotę Siarka jedzie do Krakowa, gdzie zagra z Hutnikiem.

Siarka – Korona II 1:2 (1:0)