Remis z Lewartem

W dzisiejszym meczu sparingowym nasi piłkarze zremisowali z Lewartem Lubartów 2:2.

Wynik spotkania otworzył już w piątej minucie Bartosz Sulkowski. Zaraz po zmianie stron gospodarze zdołali wyrównać, a kilkanaście minut później na prowadzenie siarkowców wyprowadził D’Apollonio. Szybko gospodarze wyrównali i wynik remisowy utrzymał się do końca spotkania. Sytuacji jednak nie brakowało, bliski strzelenia gola był zwłaszcza Bałdyga, który dwukrotnie trafił w słupek. Kolejnym rywalem Siarki będzie ŁKS Łagów. Mecz rozegrany zostanie w najbliższą środę (10.02)

Siarka z Lewartem zagrała w składzie: Pietryga, Orzechowski, Bierzało, Józefiak, Sulkowski, Duda, Tabor, Mróz, Szołtys, Bury, Gajewski. Po przerwie zagrali jeszcze: Pańczyk, Bieniarz, Kowalik, Głowa, Paczocha, Skrzypek, D’Apollonio, Rogala i Bałdyga.