Remis w Lubartowie

W drugiej kolejce sezonu 2020/21 nasi piłkarze zremisowali w Lubartowie z miejscowym Lewartem 0:0.

Siarka od 41 minuty grała w Lubartowie w osłabieniu po tym jak czerwoną kartką (w konsekwencji dwóch żółtych) ukarany został Kacper Józefiak. Mecz w pierwszej połowie był bardzo słabym widowiskiem, żadna z drużyn nie wypracowała sobie klarownej okazji bramkowej. Po przerwie więcej okazji strzeleckich mieli gospodarze, ale albo pudłowali, albo bardzo dobrze i z wyczuciem interweniował najlepszy w naszych szeregach Maciej Kowal. Najlepszej okazji dla naszego zespołu nie wykorzystał po indywidualnej akcji Janeczko.

Siarka zagrała w Lubartowie w składzie: Kowal, Kowalik, Józefiak, Duda, Sulkowski, Tabor, Wolski (46’Mróz), Rogala, Janeczko, Kargulewicz (69’D’Apollonio), Gajewski (78’Bałdyga)

W najbliższą środę rywalem Siarki będzie Podhale Nowy Targ. Mecz rozegrany będzie na Stadionie Miejskim w Tarnobrzegu.