Puchar dla Resovii

Nie było niespodzianki w finale Pucharu Polski na szczeblu województwa podkarpackiego. Rezerwy Siarki przegrały z mistrzem trzeciej ligi Resovią Rzeszów 1:6.

Jedynego gola dla naszego zespołu zdobył tuż przed przerwą Mateusz Janeczko, który udokumentował dobry kwadrans gry swojego zespołu. Niestety przez większą część spotkania nasz młody zespół był bezradny w starciu z doświadczonymi rywalami, wśród których szczególnie wyróżniali się strzelcy bramek: dynamiczny skrzydłowy Michał Ogrodnik (dwa gole), silny pomocnik Paweł Hass, doskonale bijący stałe fragmenty gry David Kwiek i najlepszy na boisku w drugiej połowie Radosław Adamski (dwa gole).

SIARKA: Krystian Krupa – Jakub Głaz, Kamil Beszczyński, Szymon Majcher (60′ Kacper Matysiak) – Mateusz Wawrylak (46′ Dominik Szal), Mateusz Janeczko, Cezary Kabała (46′ Eryk Galara), Grzegorz Płatek, Kamil Woźniak, Michał Fornek (46′ Łukasz Świderski) – Paweł Mróz (70′ Bartłomiej Wiktor)

RESOVIA: Marcin Pietryka – Mateusz Kantor, Damian Barszczak (66′ Daniel Pawlak), Konrad Domoń, Mirosław Kmiotek – Przemysław Pyrdek (46′ Radosław Adamski), Dariusz Frankiewicz (46′ Szymon Kaliniec), David Kwiek, Michał Ogrodnik (66′ Szymon Feret) – Bartłomiej Buczek (46′ Karol Twardowski), Paweł Hass

sędziował: Mariusz Złotek