Przegrana z Resovią w pierwszym sparingu

Nasz pierwszy sparingowy mecz w letnim okresie przygotowawczym zakończył się minimalną przegraną z drugoligową Resovią 0:1. Jedyny gol padł w 99 minucie meczu, a jego autorem był Adrian Dziubiński. Oba zespoły grały w sobotę trzy tercje po 45 minut.

W zespole Siarki trener Opaliński testował kilku piłkarzy z niższych lig, w tym dwóch bramkarzy. W meczu zagrał między innymi wychowanek Siarki, grający w poprzednim sezonie w Wiśle Sandomierz Paweł Bażant, oraz wypożyczony do Bytovii Dawid Witkowski.

Skład Siarki na to spotkanie:

I Tercja: Testowany – Głaz, Kapuściński, Duda, Testowany – Galara, Lenartowski, Świderski, Janeczko – Testowany – Ropski

II Tercja: Testowany – Bażant, Józefiak, Wawrylak, Testowany – Wiktor, Kasperkiewicz, Kargulewicz, Fornek

II Tercja: Kieliszek – Bażant, Duda, Wawrylak, Testowany – Kargulewicz, Fornek, Testowany, Testowany – Gębalski – Mróz

Kolejnym rywalem w okresie przygotowawczym będzie inny zespół z Rzeszowa, beniaminek drugiej ligi Stal Rzeszów.