Porażka z Motorem

Drugiej porażki doznali nasi piłkarze w sezonie 2019/20. Siarka w sobotę przed własną publicznością nie dała rady Motorowi Lublin przegrywając 1:2.

Początek spotkania ułożył się po myśli gospodarzy. W 14 minucie do idealnie zgranej przez Ropskiego piłki dopadł Bartłomiej Wiktor i wpakował ją pod poprzeczkę bramki Motoru, strzelając w ten sposób swojego pierwszego gola w zespole seniorów. Niestety naszym piłkarzom nie udało się utrzymać prowadzenia do końca pierwszej połowy. Po błędzie naszej defensywy wyrównał w 42 minucie Tomasz Swędrowski. Po przerwie lepszym zespołem był zespół przyjezdny, który choć wcale nie zagrał wielkiego meczu to jednak wyjechał z Tarnobrzega z kompletem punktów. Gola na wagę zwycięstwa zdobył były piłkarz Siarki Michał Paluch. Siarka kończyła mecz w osłabieniu po drugiej żółtej kartce dla Sebastiana Dudy.

Siarka – Motor 1:2 (1:1)

Wiktor 14′ – Swędrowski 42′, Paluch 68′

Siarka: Zoch, Głaz, Duda, Kapuściński, Sulkowski, Kasperkiewicz, Wiktor (72’Mróz), Fornek (65’Kargulewicz), Janeczko, Gębalski (70’Lenartowski), Ropski.