Ilość : 0
Razem : 0,00
Zobacz koszyk Zamówienie

NARESZCIE!

Zakończyła się niepokojąca seria spotkań bez zwycięstwa naszych piłkarzy. Dziś Siarka wreszcie sięgnęła po komplet punktów pokonując ROW Rybnik 2:1.

Trzy punkty zapewnił drużynie Krzysztof Ropski, który wykorzystał doskonałe podanie Mateusza Czyżyckiego. To pierwszy gol napastnika Siarki w 2017 roku i głęboko wierzymy, że nie ostatni. Czyżycki tego dnia zanotował nie tylko asystę. To on otworzył wynik meczu bardzo efektownym uderzeniem w 17 minucie meczu. Dla zespołu z Rybnika gola strzelił Sebastian Musiolik zaraz po wznowieniu gry po przerwie. Warto zaznaczyć, że w Siarce zadebiutował w dzisiejszym meczu niedawno pozyskany przez nasz klub napastnik Patryk Mikita.

Siarka Tarnobrzeg – ROW Rybnik 2:1 (1:0)
1:0 Mateusz Czyżycki (17)
1:1 Sebastian Musiolik (47)
2:1 Krzysztof Ropski (81)
Siarka: Dybowski, Janeczko, Stępień, Kubowicz, Witasik, Dawidowicz (69′ Witkowski), Radulj (69′ Zaradny), Płatek, Czyżycki, Broź, Mikita (69′ Ropski)

Rybnik: Rosa, Krotofil (88′ Gorzawski), Jary, Bober II, Gojny, Koleczko (46′ Kalisz), Tkocz, Muszalik, Siwek (68′ Brychlik), Koch (88′ Spratek), Musiolik.

żółte kartki: Mikita – Brychlik, Musiolik
czerwona kartka: Spratek