Ilość : 0
Razem : 0,00
Zobacz koszyk Zamówienie

Koncert w Wiązownicy

Świetne spotkanie rozegrali nasi piłkarze w niedzielne popołudnie w Wiązownicy. Podopieczni Grzegorza Opalińskiego rozgromili zespół gospodarzy aż 7:1.

Strzelanie rozpoczął w 9. minucie Kacper Józefiak, pokonując bramkarza rywali z najbliższej odległości. Ten sam zawodnik podwyższył wynik meczu kilka minut później wykorzystując dośrodkowanie Bartosza Sulkowskiego. Na trzybramkowe prowadzenie Siarka wyszła za sprawą Pawła Wolskiego. Jeszcze przed przerwą na listę strzelców wpisał się Paweł Rogala, którego gol z dystansu był ozdobą tego spotkania. Po przerwie kolejną bramką zdobył Wolski. Pomocnik wykorzystał idealne dogranie Pawła Mroza i wygrał pojedynek z bramkarzem Wiązownicy. 6:0 Siarka prowadziła po trafieniu Gajewskiego, a siódma bramka to dzieło Rogali. W samej końcówce spotkania sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy, pewnie zamieniony na gola przez Ropa.

Wiązownica – Siarka 1:7 (0:4)
Rop 90′ (k) – Jóżefiak 9′, 13′, Wolski 18′, 53′ Rogala 37′, 74′, Gajewski 72′

Siarka: Kowal, Kowalik, Duda, Józefiak, Sulkowski (64’Wdowiak), Tabor, Rogala, Wolski (64’D’Apollonio), Kargulewicz (75’Bury), Mróz, Gajewski.