Kolejny remis w sparingu

W piątkowym meczu sparingowym Siarka zremisowała ze Stalą Kraśnik 2:2. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Kamil Kargulewicz i Paweł Mróz.

Kargulewicz otworzył wynik meczu pięknym uderzeniem zza pola karnego. Po przerwie piłkarze z Kraśnika doprowadzili do wyrównania, ale szybko odpowiedział skutecznym strzałem Paweł Mróz po przytomnym zagraniu Janeczki. W samej końcówce nasi piłkarze oddali inicjatywę i stracili gola w ostatniej sekundzie spotkania.

Nasz zespół rozpoczął mecz w składzie: Zoch, Kowalik, Duda, Kloc, Sulkowski, Głowa, Wiktor, D’Apollonio, Galara, Kargulewicz, Gajewski. Po przerwie zagrali jeszcze: Banach, Głaz, Kapuściński, Józefiak, Wdowiak, Janeczko, Wolski, Orzechowski, Mróz, Paczocha i Podolak.

Następny sparing Siarka zagra w Krakowie z Garbarnią. Początek o godzinie 11.