Gramy dalej

Nasi piłkarze przeszli kolejny szczebel w ramach rozgrywek o Puchar Polski. Dzisiaj w Kamieniu pokonali miejscowy Sokół 4:3.

W pierwszej połowie Siarka dwukrotnie wychodziła na prowadzenie, ale za każdym razem szybko to prowadzenie traciła. Oba gola przed przerwą to dzieło Dawida Bałdygi, który zwłaszcza przy drugiej bramce zaimponował spokojem i precyzją. Po przerwie młodziutkiego napastnika zastąpił na placu gry Arkadiusz Gajewski i to on na kwadrans przed końcem spotkania dał nam prowadzenie. Niestety kolejny błąd defensywy i dekoncentracja przy rzucie rożnym chwilę później pozwoliły gospodarzom wyrównać stan meczu. Na szczęście w samej końcówce ponownie na listę strzelców wpisał się Gajewski i to Siarka awansowała dalej.

Sokół Kamień – Siarka 3:4 (2:2)

Wyjściowy skład Siarki: Pietryga, Kowalik, Bierzało, Duda, Gessner, Orzechowski, Głowa, Mróz, D’Apollonio, Skrzypek, Bałdyga. Po przerwie zagrali: Wiktor, Bury, Józefiak, Podolak, Bieniarz i Gajewski.