Cudowny gol Gębalskiego. Siarka liderem drugiej ligi!

Siarka pokonała w meczu 5.kolejki Rozwój Katowice 1:0 i została liderem drugiej ligi.

Jedyna bramka padła w 19 minucie spotkania. Kapitalnym strzałem popisał się Adrian Gębalski, uderzona z wielką siłą piłka trafiła w samo „okienko” bramki Rozwoju. Cała pierwsza połowa obfitowała w wiele sytuacji strzeleckich, zarówno z jednej jak i drugiej strony. Goście okazali się bardzo wymagającym rywalem i gdyby nie ich fatalna skuteczność i dobra postawa Krystiana Krupy, mogli spokojnie w Tarnobrzegu powalczyć o komplet punktów. W drugiej połowie mecz już nie był tak ciekawym widowiskiem, ale z pewnością kibice nie mogli się nudzić. Siarka wygrała czwarty mecz w tym sezonie i po końcowym gwizdku słabo prowadzącego zawody Marcina Szreka została liderem drugiej ligi. W środę nasz zespół zagra w Pruszkowie ze Zniczem, w sobotę Wielkie Derby Podkarpacia i mecz Siarka – Stal Stalowa Wola.

Siarka – Rozwój 1:0 (1:0)

1:0 Gębalski (19′)

Siarka: Krupa, Kubowicz, Nadolski, Duda, Głaz (34’Woźniak), Janeczko, Maik, Sitek (43’Płatek), Radulj (85’Galara), Ropski, Gębalski (66’Kabała)

Rozwój: Golik, Paszek, Kunka (74’Lepiarz), Gałecki, Gancarczyk (84’Marchewka), Łączek, Wróbel, Kuliński (71’Wrzesień), Płonka, Mońka (57’Baranowicz), Niedojad.

Sędzia: Szrek (Kielce)
Żółte kartki: Głaz, Sitek, Gębalski – Łączek, Lepiarz