Bezradni

Pierwsza porażka na własnym stadionie w tym sezonie piłkarzy tarnobrzeskiej Siarki. W sobotę nasza drużyna po słabiutkim spotkaniu przegrała z ROW Rybnik 0:2.

Obie bramki padły w pierwszej połowie. Strzelcami goli byli: Szymon Jary i Kamil Spratek. Siarka w całym spotkaniu przeprowadziła bardzo niewiele składnych akcji, najbliżej pokonania bramkarza rywali był pod koniec pierwszej części Adrian Gębalski, napastnik Siarki trafił piłką w poprzeczkę. Trener Gąsior próbował zmienić obraz gry, już w pierwszej połowie dokonał dwóch zmian, nastąpiły też roszady taktyczne – jak się okazało wszystko na nic. Tego dnia to goście zasłużyli na wygraną.

Siarka – ROW Rybnik 0:2 (0:2)

0:1  Jary (14′)
0:2 Spratek (26)

Siarka: Krupa – Głaz (64′ Galara), Kubowicz (41′ Świderski), Duda, Bierzało, Drobot (46′ Woźniak) – Radulj, Maik, Sitek (40′ Janeczko) – Ropski, Gębalski.

ROW: Łubik – Janik, Jary, Bojdys, Krotofil, Wasiluk, Zawadzki (66′ Kunat), Spratek (90′ Dudzik), Tkocz, Jaroszewski (74′ Mazurek) – Brychlik (77′ Okuniewicz).

żółte kartki: Kubowicz, Sitek, Janeczko, Galara, Bierzało – Kunat.

sędziował: Paweł Kukla (Kraków).