Ilość : 0
Razem : 0,00
Zobacz koszyk Zamówienie

Bezradna Siarka bez szans w starciu z liderem

Piłkarze Siarki nie mieli nic do powiedzenia w starciu z liderem tabeli Widzewem Łódź. Gospodarze niesieni dopingiem ponad 16 tysięcy kibiców pokonali nasz zespół 4:0.

Siarka dotrzymywała kroku gospodarzom tylko do mniej więcej 30 minuty. Wtedy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego były piłkarz Siarki Radosław Sylwestrzak wygrał walkę o pozycję z Michałem Bierzało i pokonał Krystiana Krupę. Dziesięć minut później we własnym polu karnym rywala sfaulował Dawid Kubowicz, a rzut karny pewnie wykorzystał Mateusz Michalski. Chwilę później kapitan Siarki w środku pola ostro sfaulował zawodnika Widzewa i wyleciał z boiska z czerwoną kartką, kasując jakiekolwiek marzenia kibiców z Tarnobrzega o wywiezieniu z Łodzi zdobyczy punktowej. W drugiej połowie Siarkowcy stracili jeszcze dwie bramki i ostatecznie wyjechali z Łodzi z bagażem czterech goli. To piąty mecz z rzędu Siarki bez wygranej w lidze.

Widzew – Siarka 4:0 (2:0)

1:0 Sylwestrzak (29′)
2:0 Michalski (40′) – karny
3:0 Gutowski (50′)
4:0 Mąka (78′)

Widzew: Wolański – Kozłowski, Sylwestrzak, Zieleniecki, Pięczek – Michalski (58′ Ameyaw), Krišto, Paulius, Banaszak (61’Kamiński), Gutowski (81′ Pigiel) – Mihaljević (77’Mąka).

Siarka: Krupa – Janeczko, Kubowicz, Nadolski, Bierzało (62’Woźniak), Drobot (85’Świderski) – Sitek, Maik, Płatek (52’Józefiak), Radulj – Ropski (46’Galara).

żółte kartki: Mihaljević, Mąka, Kozłowski – Kubowicz.
czerwona kartka: Dawid Kubowicz (43. minuta, Siarka, za drugą żółtą).

sędziował: Mateusz Bielawski (Katowice).